Ruch Światło-Życie

Diecezjalne Duszpasterstwo Ministrantów

Zapraszają Ministrantów, członków scholi i Ruchu Światło-Życie na Powakacyjne Spotkanie, które odbędzie się 2 września 2017 (sobota) w Bazylice Mniejszej Matki Bożej Miłosierdzia w Skarżysku-Kamiennej.

Zapraszamy więc wszystkich ministrantów, schole i grupy oazowe działające w parafii do wspólnego pielgrzymowania. Serdecznie prosimy Czcigodnych Księży o zorganizowanie przyjazdu dzieci i młodzieży ze swoich parafii.

Program spotkania:

9:30 - Rozpoczęcie

10:00 - Spotkania w grupach wiekowych

13:00 - EUCHARYSTIA

14:00 - Agapa (posiłek dla wszystkich uczestników)

15:00 - Nabożeństwo rozesłania i rozjazd.

ks. Grzegorz Lipiec

s. Anna Baćmaga

Moderatorzy Diecezjalni Ruchu Światło-Życie

ks. Michał Michnicki