Zaproszenie na II Pielgrzymkę na rolkach z Radomia do Częstochowy PDF Drukuj Email

II Pielgrzymkę na rolkach z Radomia do Częstochowy

„Jak kogoś pociesza własna matka, tak Ja was pocieszać będę” (Iz 66,13)

Zapraszamy na II Pielgrzymkę na rolkach z Radomia do Częstochowy, drogą Sanktuariów Maryjnych.

Wyruszamy 17 sierpnia 2017 r. z Parafii Matki Bożej Częstochowskiej (przy ul. Wernera 57 w Radomiu).

Jedziemy 3 dni:

- I dzień (17.08): nocleg przy Sanktuarium Matki Bożej Wychowawczyni w Czarnej.

- II dzień (18.08): nocleg przy Sanktuarium Matki Boskiej Bolesnej w Wielgomłynach.

- III dzień (19.08): nocleg przy Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze.

Wracamy w niedzielę (po noclegu w Częstochowie).

Jeżeli:

- perspektywa pokonania 80 km w ciągu 1 dnia nie przeraża Cię,

- potrafisz zahamować, nawet zjeżdżając z górki,

… to na pewno sobie poradzisz J

Samodzielnie mogą jechać tylko osoby pełnoletnie oraz osoby powyżej 16 lat z pisemną zgodą rodzica/opiekuna. Osoby które nie ukończyły 16 lat, muszą jechać całą trasę z 21-letnim opiekunem tej samej płci.

Koszt to 180PLN. W cenie tej zapewniona jest obsługa pielgrzymki, noclegi, obiady, woda.

Jeśli jesteś zdecydowany: wypełnij ankietę.

Nr konta do dokonania wpłaty oraz dalsze instrukcję otrzymasz w mailu.

Liczba osób ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń oraz wpłata zaliczki.

Na Twoje zgłoszenie czekamy już dziś!